Halowa Liga Piłki Nożnej w Malanowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Grom Malanów 2:2 Restauracja VEGA
Słodków 0:3 Czerwone Diabły Turek
FC Kawęczyn 5:2 Sparta Grąbków
Szybko i Konkretnie pauza

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz - Faza play-off

¼ Finału

Zwycięzca fazy grupowej ma zapewniony automatyczny awans do ½ finału.

I mecz

Sparta
Grąbków

Słodków

7:3

31.01.2018 r.

Środa

I mecz

Grom
Malanów

Czerwone
Diabły Turek

4:3

31.01.2018 r.

Środa

I mecz

Restauracja
VEGA

Szybko
i Konkretnie

4:3

01.02.2018 r.

Czwartek

II mecz

Słodków

Sparta
Grąbków

0:3 (wo)

01.02.2018 r.

Czwartek

II mecz

Czerwone
Diabły Turek

Grom
Malanów

6:1

02.02.2018 r.

Piątek

II mecz

Szybko
i Konkretnie

Restauracja
VEGA

4:5

02.02.2018 r.

Piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

½ Finału

I mecz

FC Kawęczyn

Restauracja VEGA

6:1

05.02.2018 r.

Poniedziałek

I mecz

Sparta Grąbków

Czerwone Diabły Turek

2:1

05.02.2018 r.

Poniedziałek

II mecz

Restauracja VEGA

FC Kawęczyn

2:5

06.02.2018 r.

Wtorek

II mecz

Czerwone Diabły Turek

Sparta Grąbków

0:1

06.02.2018 r.

Wtorek

 

 

 

 

 

 






Mecz o 3. miejsce

I mecz

Czerwone Diabły Turek

Restauracja VEGA

1:4

08.02.2018 r.

Czwartek

 


 

Finał

I mecz

FC Kawęczyn

Sparta Grąbków

2:3

08.02.2018 r.

Czwartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Klasyfikacja strzelców

Król strzelców

Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2018




19 Bramek

Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)

 

10 Bramek

Szymon Matuszak (Restauracja VEGA)

8 Bramek

Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Tomasz Kasierski (FC Kawęczyn)

Kamil Kaczkowski (Grom Malanów)

7 Bramek

Miłosz Oblizajek (Restauracja VEGA)
Patryk Frątczak (Grom Malanów)

Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)

6 Bramek

Kacper Janicki (Sparta Grąbków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Konrad Grabowski (Restauracja VEGA)

5 Bramek 

Tomasz Janczak (Czerwone Diabły Turek)
Tomasz Sarbak (Czerwone Diabły Turek)
Mateusz Morusiński (Sparta Grąbków)

Krystian Wutka (Restauracja VEGA)
Marcin Bartosik (Restauracja VEGA)

4 Bramki

Radosław Zwoliński (Sparta Grąbków)
Kacper Przybylak (Sparta Grąbków)

Mateusz Markiewicz (Sparta Grąbków)
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Mateusz Lejman ( FC Kawęczyn)

3 Bramki 

Marcin Szwankowski (Sparta Grąbków)
Tomasz Anastaziak (Słodków)

Dawid Szustak ( Grom Malanów)
Damian Łukaszewski (Czerwone Diabły Turek)

Piotr Gaj (Czerwone Diabły Turek)
Filip Walczak (Szybko i Konkretnie)

2 Bramki 

Maciej Ochapski ( Słodków)
Piotr Budka (Słodków)
Maciej Janik (FC Kawęczyn)
Damian Gidelski (FC Kawęczyn)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Arkadiusz Iwaniak (Czerwone Diabły Turek)
Maciej Marzuchowski (Sparta Grąbków)

Jakub Baranowski (Sparta Grąbków)
Dawid Jóźwiak (Sparta Grąbków)
Konrad Darul (Grom Malanów)

Jacek Harasny ( Grom Malanów)
Dawid Pietrzaszek (Słodków)
Piotr Piąstka (Restauracja Vega)


1 Bramka

Ekiert Mikołaj ( Grom Malanów)
Wejzer Łukasz ( Grom Malanów)
Sebastian Płóciennik (Grom Malanów)
Mateusz Wejman (Sparta Grąbków)
Łukasz Łukaszewski (FC Kawęczyn)
Tomasz Perliński (Czerwone Diabły Turek)
Przemysław Kochanowski ( Słodków)
Krzysztof Kochanowski (Słodków)
Dariusz Kurzaj (Słodków)
Patryk Majcherek (Słodków)
Konrad Jopek (Słodków)
Kacper Widełka (Szybko i Konkretnie)
Szymon Pawlak (Szybko i Konkretnie)
Dawid Czerniak (Szybko i Konkretnie)
Szymon Łuczak (Restauracja VEGA)

B. sam. -  7