Halowa Liga Piłki Nożnej w Malanowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Grom Malanów 2:2 Restauracja VEGA
Słodków 0:3 Czerwone Diabły Turek
FC Kawęczyn 5:2 Sparta Grąbków
Szybko i Konkretnie pauza

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kartki

Klasyfikacja kartek

Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2018


 


3 żółte kartki

Tomasz Janczak (Czerwone Diabły Turek) - pauza 08.02.2018 r.

2 żółte kartki

Miłosz Oblizajek (Restauracja VEGA)
Kamil Kaczkowski (Grom Malanów)
Zachariasz Przygoński (Grom Malanów)

 

1 żółta kartka

Kacper Przybylak (Sparta Grąbków)
Dawid Jóźwiak (Sparta Grąbków)
Radosław Zwoliński (Sparta Grąbków)
Piotr Piąstka (Restauracja VEGA)
Marcin Piąstka (Restauracja VEGA)
Krystian Wutka (Restauracja VEGA)
Szymon Łuczak (Restauracja VEGA)
Tomasz Perliński (Czerwone Diabły Turek)
Patryk Frątczak (Grom Malanów)
Mateusz Lejman (FC Kawęczyn)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buttony

Reklama

Klasyfikacja strzelców

Król strzelców

Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2018




19 Bramek

Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)

 

10 Bramek

Szymon Matuszak (Restauracja VEGA)

8 Bramek

Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Tomasz Kasierski (FC Kawęczyn)

Kamil Kaczkowski (Grom Malanów)

7 Bramek

Miłosz Oblizajek (Restauracja VEGA)
Patryk Frątczak (Grom Malanów)

Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)

6 Bramek

Kacper Janicki (Sparta Grąbków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Konrad Grabowski (Restauracja VEGA)

5 Bramek 

Tomasz Janczak (Czerwone Diabły Turek)
Tomasz Sarbak (Czerwone Diabły Turek)
Mateusz Morusiński (Sparta Grąbków)

Krystian Wutka (Restauracja VEGA)
Marcin Bartosik (Restauracja VEGA)

4 Bramki

Radosław Zwoliński (Sparta Grąbków)
Kacper Przybylak (Sparta Grąbków)

Mateusz Markiewicz (Sparta Grąbków)
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Mateusz Lejman ( FC Kawęczyn)

3 Bramki 

Marcin Szwankowski (Sparta Grąbków)
Tomasz Anastaziak (Słodków)

Dawid Szustak ( Grom Malanów)
Damian Łukaszewski (Czerwone Diabły Turek)

Piotr Gaj (Czerwone Diabły Turek)
Filip Walczak (Szybko i Konkretnie)

2 Bramki 

Maciej Ochapski ( Słodków)
Piotr Budka (Słodków)
Maciej Janik (FC Kawęczyn)
Damian Gidelski (FC Kawęczyn)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Arkadiusz Iwaniak (Czerwone Diabły Turek)
Maciej Marzuchowski (Sparta Grąbków)

Jakub Baranowski (Sparta Grąbków)
Dawid Jóźwiak (Sparta Grąbków)
Konrad Darul (Grom Malanów)

Jacek Harasny ( Grom Malanów)
Dawid Pietrzaszek (Słodków)
Piotr Piąstka (Restauracja Vega)


1 Bramka

Ekiert Mikołaj ( Grom Malanów)
Wejzer Łukasz ( Grom Malanów)
Sebastian Płóciennik (Grom Malanów)
Mateusz Wejman (Sparta Grąbków)
Łukasz Łukaszewski (FC Kawęczyn)
Tomasz Perliński (Czerwone Diabły Turek)
Przemysław Kochanowski ( Słodków)
Krzysztof Kochanowski (Słodków)
Dariusz Kurzaj (Słodków)
Patryk Majcherek (Słodków)
Konrad Jopek (Słodków)
Kacper Widełka (Szybko i Konkretnie)
Szymon Pawlak (Szybko i Konkretnie)
Dawid Czerniak (Szybko i Konkretnie)
Szymon Łuczak (Restauracja VEGA)

B. sam. -  7