Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
|
Wczoraj rozegrano kolejne spotkania Halowej Ligi Piłki Nożnej 2013. Kolejne, już 3 z rzędu zwycięstwo odniosła drużyna KS Malanów. Już w następnej kolejce Malanowianie zmierzą się z Oldboy Kawęczyn, a stawką tego meczu prawdopodobnie będzie pierwsze miejsce w grupie A.
W grupie B do gry o awans powróciła Sparta Grąbków, która pokonała niezwyciężonych do tej pory strażaków z OSP Turek.
W grupie C kolejny zawód sprawiła drużyna ze Słodkowa, która w swoim 3 pojedynku poniosła już drugą porażkę, ulegając tym razem Teleszynie Przykona.
Wyniki spotkań z 31.01.2013 r.
Grupa A
KS Malanów - Stowarzyszenie Cisew 4:2
KS: Jakub Grzelczak - 1, Adrian Beśka - 1, Mateusz Werczyński - 1, br. sam. - 1
Stowarzyszenie: Piotr Rusek - 2
Grupa B
OSP Turek - Sparta Grąbków 3:4
OSP: Daniel Zagozda - 2, br. sam - 1
Sparta: Mateusz Markiewicz - 2, Marcin Szwankowski - 1, Emil Harasny - 1
Grupa C
Teleszyna Przykona - Słodków 4:1
Teleszyna: Filip Janiak - 1, Igor Muchowski - 1, Przemysław Witkowski - 1, Emil Marczyński - 1
Słodków: Dawid Pietraszek - 1
Hary ojebali Cie z bramki:)
no własnie widze
Słodków sprawił zawód? Logiczne było, że przegrają, więc kto to w ogóle takie pierdoły pisze :P
Król strzelców
Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2022
stan po IX kolejce
13 bramek
Rafał Raszewski (FC Kawęczyn)
7 Bramek
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)
5 Bramek
Krystian Dymarczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
4 Bramki:
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)
Jakub Tamborski (Zryw Kalisz)
3 Bramki :
Piotr Budka (Słodków)
Michał Wędzik (Słodków)
Adam Kostrzewski (Słodków)
Marcel Kostrzewski (Słodków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Kamil Weber (Zryw Kalisz)
Patryk Styś (Szybko i Konkretnie)
2 Bramki :
Adam Kostrzewa (Słodków)
Bartosz Maciaszek (Słodków)
Szymon Woźniak (Zryw Kalisz)
Adrian Przyjazny (Zryw Kalisz)
Piotr Gronostaj (Szybko i Konkretnie)
Zbigniew Kowalski (Szybko i Konkretnie)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Baranowski (Szybko i Konkretnie)
Tomasz Janaszczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Marcin Musiałowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Gruca (FC Kawęczyn)
1 Bramka :
Przemysław Kochanowski (Słodków)
Adam Kostrzewa (Słodków)
Dawid Klecha (Słodków)
Bartek Frątczak (Słodków)
Krzysztof Tokarski (Słodków)
Adam Maciejewski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Borkowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Łukasz Ekiert (Szybko i Konkretnie)
Kacper Jasnowski (Zryw Kalisz)
Marek Raszewski (FC Kawęczyn)
br. sam. -1