Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
|
FC Najsłabsi - ubiegłoroczni finaliści HLPN zostali pokonani przez Boruc Drybling Team 2:5 na rozpoczęcie gier w grupie C. W drugim spotkaniu Korona Dziadowice pewnie i wysoko pokonała drużynę Tornado Targówka 11:1. Wyśmienitą formą strzelecką w tym spotkaniu popisał się Łukasz Włodarczyk - strzelec 7 bramek. Już dziś kolejne spotkania (grupa B): Olimpik Czachulec - Retro Bibianna (19.00) oraz Maxmodels - Teleszyna Przykona (19.45).
Grupa C
I kolejka - wyniki:
FC Najsłabsi - Boruc Drybling Team 2:5
FC Najsłabsi: Hoffman Kamil - 1, Jasiakiewicz Jakub - 1.
Boruc Drybling Team: Wiatrowski Błażej - 1, Lament Jakub - 1, Simiński Bartosz - 2, Surdyga Amadeusz - 1
Żółte kartki: Wodziński Damian (FC Najsłabsi), Lament Jakub (Boruc Drybling Team)
Tornado Targówka - Korona Dziadowice 1:11
Tornado Targówka: Potasiński Damian - 1
Korona Dziadowice: Kaczkowski Kamil - 1, Włodarczyk Łukasz - 7, Dzieciątkowwski Adam - 1, Kłodawski Mateusz - 1, Włodarczyk Janusz - 1
Żółta kartka: Wejman Mateusz (Tornado Targówka)
Bartosz Simiński, a nie Jakub.
Król strzelców
Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2022
stan po IX kolejce
13 bramek
Rafał Raszewski (FC Kawęczyn)
7 Bramek
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)
5 Bramek
Krystian Dymarczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
4 Bramki:
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)
Jakub Tamborski (Zryw Kalisz)
3 Bramki :
Piotr Budka (Słodków)
Michał Wędzik (Słodków)
Adam Kostrzewski (Słodków)
Marcel Kostrzewski (Słodków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Kamil Weber (Zryw Kalisz)
Patryk Styś (Szybko i Konkretnie)
2 Bramki :
Adam Kostrzewa (Słodków)
Bartosz Maciaszek (Słodków)
Szymon Woźniak (Zryw Kalisz)
Adrian Przyjazny (Zryw Kalisz)
Piotr Gronostaj (Szybko i Konkretnie)
Zbigniew Kowalski (Szybko i Konkretnie)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Baranowski (Szybko i Konkretnie)
Tomasz Janaszczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Marcin Musiałowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Gruca (FC Kawęczyn)
1 Bramka :
Przemysław Kochanowski (Słodków)
Adam Kostrzewa (Słodków)
Dawid Klecha (Słodków)
Bartek Frątczak (Słodków)
Krzysztof Tokarski (Słodków)
Adam Maciejewski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Borkowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Łukasz Ekiert (Szybko i Konkretnie)
Kacper Jasnowski (Zryw Kalisz)
Marek Raszewski (FC Kawęczyn)
br. sam. -1