Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
|
Spotkania pierwszej kolejki HLPN 2014 w grupie B zakończyły się takim samym wynikiem - 6:2. Zwycięstwa odniosły drużyny: Olimpik Czachulec oraz Teleszyna Przykona, pokonując odpowiednio Retro Bibiannę i Maxmodels Turek. W dniu dzisiejszym zmagania w rozgrywkach rozpoczyna grupa A. O godzinie 20.30 zagrają: Oldboy Malanów - PKS Orzeł Dziadowice Folwark a o 21.15 KS Malanów - FC Kawęczyn.
Grupa B
I kolejka - wyniki:
Olimpik Czachulec - Retro Bibianna 6:2
Olimpik Czachulec: Przybylak Sebastian - 2, Pietrzak Rafał - 2, Wawrzyniak Daniel - 2
Retro Bibianna: Langa Damian - 1, Krawiec Przemysław - 1
Maxmodels Turek - Teleszyna Przykona 2:6
Maxmodels Turek: Trzepacz Beniamin - 1. Szwedzki Michał - 1
Teleszyna Przykona: Marczyński Emil - 2, Witkowski Przemysław - 2, Chojnacki Mateusz - 1, Kasierski Tomasz - 1
Żółta kartka: Szwedzki Michał (Maxmodels Turek)
Król strzelców
Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2022
stan po IX kolejce
13 bramek
Rafał Raszewski (FC Kawęczyn)
7 Bramek
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)
5 Bramek
Krystian Dymarczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
4 Bramki:
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)
Jakub Tamborski (Zryw Kalisz)
3 Bramki :
Piotr Budka (Słodków)
Michał Wędzik (Słodków)
Adam Kostrzewski (Słodków)
Marcel Kostrzewski (Słodków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Kamil Weber (Zryw Kalisz)
Patryk Styś (Szybko i Konkretnie)
2 Bramki :
Adam Kostrzewa (Słodków)
Bartosz Maciaszek (Słodków)
Szymon Woźniak (Zryw Kalisz)
Adrian Przyjazny (Zryw Kalisz)
Piotr Gronostaj (Szybko i Konkretnie)
Zbigniew Kowalski (Szybko i Konkretnie)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Baranowski (Szybko i Konkretnie)
Tomasz Janaszczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Marcin Musiałowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Gruca (FC Kawęczyn)
1 Bramka :
Przemysław Kochanowski (Słodków)
Adam Kostrzewa (Słodków)
Dawid Klecha (Słodków)
Bartek Frątczak (Słodków)
Krzysztof Tokarski (Słodków)
Adam Maciejewski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Borkowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Łukasz Ekiert (Szybko i Konkretnie)
Kacper Jasnowski (Zryw Kalisz)
Marek Raszewski (FC Kawęczyn)
br. sam. -1