Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
|
PKS Orzeł Dziadowice Folwark pokonując wysoko KS Malanów dołączył do grona ćwierćfinalistów tegorocznych rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do awansu z grupy A wystarczyły więc zaledwie 3 punkty. Warto tutaj zauważyć, że o ostatecznej klasyfikacji w grupie A decydowała tzw. "mała tabela". W drugim meczu grupy A FC Kawęczyn potwierdził swoją dominację wygrywając trzeci mecz z rzędu.
Oldboy Malanów - FC Kawęczyn 4:7
Oldboy: Marcin Gruszczyński - 2, Marcin Szwankowski - 1, Damian Przybyła - 1
FC Kawęczyn: Jakub Dudek - 4, Mateusz Lejman - 1, Przemysław Przybylak - 1, Grzegorz Majda - 1
PKS Orzeł Dziadowice Fol. - KS Malanów 7:2
PKS: Mateusz Woźnicki - 3, Dariusz Pawłowicz - 2, Paweł Fabiański - 2
KS: Mateusz Werczyński - 1, Adrian Beśka - 1
ORŁY DO BOJU! DO BOJU PKS!
Król strzelców
Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2022
stan po IX kolejce
13 bramek
Rafał Raszewski (FC Kawęczyn)
7 Bramek
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)
5 Bramek
Krystian Dymarczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
4 Bramki:
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)
Jakub Tamborski (Zryw Kalisz)
3 Bramki :
Piotr Budka (Słodków)
Michał Wędzik (Słodków)
Adam Kostrzewski (Słodków)
Marcel Kostrzewski (Słodków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Kamil Weber (Zryw Kalisz)
Patryk Styś (Szybko i Konkretnie)
2 Bramki :
Adam Kostrzewa (Słodków)
Bartosz Maciaszek (Słodków)
Szymon Woźniak (Zryw Kalisz)
Adrian Przyjazny (Zryw Kalisz)
Piotr Gronostaj (Szybko i Konkretnie)
Zbigniew Kowalski (Szybko i Konkretnie)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Baranowski (Szybko i Konkretnie)
Tomasz Janaszczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Marcin Musiałowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Gruca (FC Kawęczyn)
1 Bramka :
Przemysław Kochanowski (Słodków)
Adam Kostrzewa (Słodków)
Dawid Klecha (Słodków)
Bartek Frątczak (Słodków)
Krzysztof Tokarski (Słodków)
Adam Maciejewski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Borkowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Łukasz Ekiert (Szybko i Konkretnie)
Kacper Jasnowski (Zryw Kalisz)
Marek Raszewski (FC Kawęczyn)
br. sam. -1