Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 10 | ||||||
|
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
|
W niedzielę odbyły się kolejne spotkania HLPN 2015. W pierwotnym terminie mecze Grupy B miały się odbyć w sobotę, jednak ze względów organizacyjnych zostały przeniesione na niedzielę. Pierwsze spotkanie pomiędzy drużynami Olimpik Czachulec oraz Retro Bibianna zakończył się wynikiem 5:4 dla Olimpiku. Drugi mecz to koncertowa gra Drużyny Murzyna, która pokonała Koronę Dziadowice aż 7:1.
W piątek swoje zmagania toczyła Grupa A. W pierwszym meczu KS Malanów nie dał żadnych szans drużynie PKS Apetito Orzeł Dziadowice Fol. wygrywając 7:1. Natomiast remisem 4:4 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużynami Szybko i Konkretnie i Spartą Grąbków. po pierwszej połowie Sparta Grąbków prowadziła 4:2, jednak druga odsłona spotkania to udany pościg za przeciwnikiem drużyny Szybko i Konkretnie. W efekcie obie drużyny podzieliły się punktami.
Piątek - 23.01.2015r. - Grupa A
PKS Apetito Orzeł Dziadowice Fol. - KS Malanów 0:5
KS Malanów: Frątczak P.-1, Kurzaj D.-1, Ekiert Ł.-2, Jakubosz M.-1
Kartki:
Janiszewski S. (PKS Apetito Orzeł Dziadowice Fol.) - ŻK
Szybko i Konkretnie - Sparta Grąbków 4:4
Szybko i Konkretnie: Przygoński Z.-1, Zwoliński R.-2, Pluta Ł.-1
Sparta Grąbków: Szwankowski M.-1, Harasny E.-2, Kowalski Z.-1
Kartki:
Przygoński Z. (Szybko i Konkretnie) - ŻK
Niedziela - 25.01.2015r. - Grupa B
Olimpik Czachulec - Retro Bibianna 5:4
Olimpik Czachulec: Pietrzak R.-1, Walasz J.-2, Świderski K.-2
Retro Bibianna: Langa M.-1, Jackowiak T.-1, Dąbkowski Ł.-2
Kartki:
Dąbkowski Ł. (Retro Bibianna) - ŻK
Korona Dziadowice - Drużyna Murzyna 1:7
Korona Dziadowice: Kłodawski M.-1
Drużyna Murzyna: Trzepacz B.-2, Szwedzki M.-2, Muszyński P.-2, Młynarski J.-1
Król strzelców
Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2022
stan po IX kolejce
13 bramek
Rafał Raszewski (FC Kawęczyn)
7 Bramek
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)
5 Bramek
Krystian Dymarczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
4 Bramki:
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)
Jakub Tamborski (Zryw Kalisz)
3 Bramki :
Piotr Budka (Słodków)
Michał Wędzik (Słodków)
Adam Kostrzewski (Słodków)
Marcel Kostrzewski (Słodków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Kamil Weber (Zryw Kalisz)
Patryk Styś (Szybko i Konkretnie)
2 Bramki :
Adam Kostrzewa (Słodków)
Bartosz Maciaszek (Słodków)
Szymon Woźniak (Zryw Kalisz)
Adrian Przyjazny (Zryw Kalisz)
Piotr Gronostaj (Szybko i Konkretnie)
Zbigniew Kowalski (Szybko i Konkretnie)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Baranowski (Szybko i Konkretnie)
Tomasz Janaszczyk (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Marcin Musiałowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Gruca (FC Kawęczyn)
1 Bramka :
Przemysław Kochanowski (Słodków)
Adam Kostrzewa (Słodków)
Dawid Klecha (Słodków)
Bartek Frątczak (Słodków)
Krzysztof Tokarski (Słodków)
Adam Maciejewski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Patryk Borkowski (Korona Dziadowice/Czerwone Diabły Turek)
Łukasz Ekiert (Szybko i Konkretnie)
Kacper Jasnowski (Zryw Kalisz)
Marek Raszewski (FC Kawęczyn)
br. sam. -1