Halowa Liga Piłki Nożnej w Malanowie - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Grom Malanów 2:2 Restauracja VEGA
Słodków 0:3 Czerwone Diabły Turek
FC Kawęczyn 5:2 Sparta Grąbków
Szybko i Konkretnie pauza

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

FC Kawęczyn i Sparta Grąbków wygrywają w pierwszych meczach...

  • autor: halowaliga, 2018-02-06 08:09
FC Kawęczyn i Sparta Grąbków wygrywają w pierwszych meczach 1/2 finału

FC Kawęczyn i Sparta Grąbków wygrały pierwsze mecze 1/2 finału Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie i przybliżyły się do awansu do finału. Rewanżowe mecze 1/2 finału we wtorek 06.02.2018 r.

Wyniki - 1/2 finału - I mecz - 05.02.2018 r.

FC Kawęczyn - Restauracja VEGA 6:1

Bramki
FC Kawęczyn: Jakub Dudek - 3, Patryk Kaczmarek, Przemysław Przybylak, br, sam.
VEGA: Szymon Matuszak

Sparta Grąbków - Czerwone Diabły Turek 2:1

Bramki:
Sparta: Mateusz Morusiński - 2
Czerwone Diabły: Arkadiusz Iwaniak

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [94]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Reklama

Klasyfikacja strzelców

Król strzelców

Halowej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie 2018




19 Bramek

Kacper Koszela (Szybko i Konkretnie)

 

10 Bramek

Szymon Matuszak (Restauracja VEGA)

8 Bramek

Grzegorz Majda (FC Kawęczyn)
Tomasz Kasierski (FC Kawęczyn)

Kamil Kaczkowski (Grom Malanów)

7 Bramek

Miłosz Oblizajek (Restauracja VEGA)
Patryk Frątczak (Grom Malanów)

Przemysław Przybylak (FC Kawęczyn)

6 Bramek

Kacper Janicki (Sparta Grąbków)
Patryk Kaczmarek (FC Kawęczyn)
Konrad Grabowski (Restauracja VEGA)

5 Bramek 

Tomasz Janczak (Czerwone Diabły Turek)
Tomasz Sarbak (Czerwone Diabły Turek)
Mateusz Morusiński (Sparta Grąbków)

Krystian Wutka (Restauracja VEGA)
Marcin Bartosik (Restauracja VEGA)

4 Bramki

Radosław Zwoliński (Sparta Grąbków)
Kacper Przybylak (Sparta Grąbków)

Mateusz Markiewicz (Sparta Grąbków)
Jakub Dudek (FC Kawęczyn)
Mateusz Lejman ( FC Kawęczyn)

3 Bramki 

Marcin Szwankowski (Sparta Grąbków)
Tomasz Anastaziak (Słodków)

Dawid Szustak ( Grom Malanów)
Damian Łukaszewski (Czerwone Diabły Turek)

Piotr Gaj (Czerwone Diabły Turek)
Filip Walczak (Szybko i Konkretnie)

2 Bramki 

Maciej Ochapski ( Słodków)
Piotr Budka (Słodków)
Maciej Janik (FC Kawęczyn)
Damian Gidelski (FC Kawęczyn)
Bartłomiej Wojtczak (Szybko i Konkretnie)
Jakub Marek (Szybko i Konkretnie)
Arkadiusz Iwaniak (Czerwone Diabły Turek)
Maciej Marzuchowski (Sparta Grąbków)

Jakub Baranowski (Sparta Grąbków)
Dawid Jóźwiak (Sparta Grąbków)
Konrad Darul (Grom Malanów)

Jacek Harasny ( Grom Malanów)
Dawid Pietrzaszek (Słodków)
Piotr Piąstka (Restauracja Vega)


1 Bramka

Ekiert Mikołaj ( Grom Malanów)
Wejzer Łukasz ( Grom Malanów)
Sebastian Płóciennik (Grom Malanów)
Mateusz Wejman (Sparta Grąbków)
Łukasz Łukaszewski (FC Kawęczyn)
Tomasz Perliński (Czerwone Diabły Turek)
Przemysław Kochanowski ( Słodków)
Krzysztof Kochanowski (Słodków)
Dariusz Kurzaj (Słodków)
Patryk Majcherek (Słodków)
Konrad Jopek (Słodków)
Kacper Widełka (Szybko i Konkretnie)
Szymon Pawlak (Szybko i Konkretnie)
Dawid Czerniak (Szybko i Konkretnie)
Szymon Łuczak (Restauracja VEGA)

B. sam. -  7